Zasady zwrotów

Nasz proces zwrotu jest prosty i bezproblemowy. Możesz zwrócić swój towar do naszego magazynu do 30 dni od daty wysyłki przedmiotu.

Zwroty muszą być w oryginalnym stanie, niezużyte / nieużywane przy użyciu oryginalnych tagów i etykiet.

Zwrot produktów zostanie sprawdzony po przyjeździe przed przetworzeniem zwrotu. Po otrzymaniu zwróconego towaru obciążymy Twoje konto w ciągu 10 dni roboczych. Po ukończeniu otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Oryginalne koszty wysyłki nie są wliczone w cenę zwracaną. Na podstawie Twojej instytucji finansowej może upłynąć od 2 do 10 dni roboczych na odzwierciedlenie wyciągu z konta po przetworzeniu zwrotu.

Uwaga:

1. Jeśli produkty zostaną zwrócone po naszych 30-dniowych zasadach zwrotu, nie będziemy mogli przyjąć Twojego zwrotu i przekazujemy twój towar dobroczynności, którą wybieramy. Kredyt lub zwrot towaru nie zostanie zaksięgowany na Twoim koncie 2. Jeśli produkt zostanie nam zwrócony przez pomyłkę (zamówienie nie zostanie umieszczone na naszej stronie), wyślemy tobie twój towar.

Cell Phone Jammer,Phone Jammer,Cell Phone Jammer for Sale,Cell Phone Blocker,Signal Blocker,Mobile Phone Jammer,Cell Phone Signal Jammer
Copyright © 2020 Aleksportowe.com All Rights Reserved